Reģions:
Valoda:

Absolute Dry ir spēcīgs pretsviedru līdzeklis, kas efektīvi novērš sviedru izdalīšanos padusēs, uz plaukstām, pēdām un citām ķermeņa daļām un darbojas līdz pat septiņām dienām. 

Absolute Dry tiek ražots Zviedrijā jau kopš pagājušā gadsimta astoņdesmitajiem gadiem.

Absolute Dry ir pieejams divās formās – uzziežams līdzeklis un mitrās salvetes. Aktīvo vielu saturs abos izstrādājumos ir vienāds, un tā ietekmes efektivitāte uz visu veidu svīšanu saglabājas līdz pat septiņām dienām.

www.absolutedry.com

Absolute Dry ir piemērots tiem, kuri vēlas lietot pretsviedru līdzekli ar pastiprinātu iedarbību un unikālu spēju radīt ilgstošu ietekmi. Līdzeklis ir ieteicams cilvēkiem, kuri cieš no pastiprinātas svīšanas jeb hiperhidrozes. Absolute Dry nav pievienotas smaržvielas, konservanti un krāsvielas.

Absolute Dry mitrās salvetes ir unikāla veida pretsviedru līdzeklis!

Mitrās salvetes ir higiēnisks un ērts līdzeklis – viegli ievietojams rokassomā un ideāli piemērots lietošanai ceļojumā.

Ar mitrajām salvetēm ir vieglāk apstrādāt, piemēram, plaukstas un pēdas.

Kas ir Absolute Dry sastāvā?

Absolute Dry sastāvā ir spirtā izšķīdināts alumīnija hlorīds, kas līdzekļa uzklāšanas vietā novērš svīšanu. Alumīnija hlorīds uz sviedru dziedzera ārējās virsmas veido aizsargkārtu, kas aizkavē sviedru izdalīšanos uz ādas. Šī viela arī nomāc baktēriju darbību, tādējādi novēršot nepatīkama aromāta rašanos.

Vai varu lietot Absolute Dry pierei un pārējām sejas daļām?

Varat lietot Absolute Dry sejai un pierei, tomēr labāk vispirms pārbaudiet līdzekļa ietekmi, to uzklājot uz nelielas ādas daļas. Sejas āda ir jutīgāka. Neļaujiet līdzeklim nokļūt acīs. Padoms! Pieres un sejas apstrādei daudz vieglāk lietot mitrās salvetes.

Rādīt vairāk Aizvērt

Vai Absolute Dry lietošanas laikā drīkst uzturēties saulē?

Lietojot Absolute Dry, saulē uzturēties drīkst.

Karstā vasaras laikā šo līdzekli bieži izmanto, piemēram, mugurai vai krūtīm. Ja Jūsu āda jūtas labi un nerodas pastiprināta jutība, varat uzturēties saulē kā ierasts. Atcerieties par nepieciešamību lietot krēmus, kas nodrošina aizsardzību pret saules starojumu.

Lietojot Absolute Dry, man rodas ādas kairinājums. Kāpēc tā notiek?

Absolute Dry sastāvā ir alumīnija hlorīds, kas var radīt ādas kairinājumu un niezi. Šādi simptomi parasti rodas, ja līdzekļa uzklāšanas brīdī āda nav bijusi pilnīgi sausa. Tādēļ pirms Absolute Dry lietošanas tā uzklāšanas vietā āda pilnībā jānožāvē. Šādi simptomi parasti ir īslaicīgi. Ja tie nepāriet, nomazgājiet Absolute Dry un mēģiniet to uzklāt vēlreiz nākamajā vakarā. Ja rodas ādas apsārtums un kairinājums, varat lietot mitrinošu krēmu vai – smagākas ietekmes gadījumos – hidrokortizonu saturošu ārstniecisku bezrecepšu krēmu. Ja kairinājums saglabājas, pārtrauciet Absolute Dry lietošanu.

Ko darīt, ja Absolute Dry pilnībā nenovērš svīšanas radītās problēmas?

Ja Absolute Dry nav pietiekami efektīvs un Jūsu ikdienas dzīvi negatīvi ietekmē svīšana, lūdziet palīdzību speciālistiem.

Rādīt vairāk Aizvērt

Kas ir hiperhidroze?

Svīšana ir veids, kā organisms regulē savu temperatūru. Sviedrus ražo īpaši dziedzeri (2 4 miljoni), kas izvietoti uz ādas dažādās ķermeņa daļās. Šie dziedzeri lielā skaitā ir atrodami uz pēdas apakšējās daļas, plaukstām, pieres, vaigiem un padusēs.

Sviedru dziedzeru darbību regulē simpātiskā nervu sistēma, un tā ir patvaļīga.

Liela sviedru daudzuma izdalīšanās ir normāla parādība, ja sportojat, satraucaties vai Jums ir drudzis. Pastiprināta svīšana ir dabiska arī pubertātes un menopauzes laikā. Cilvēkiem, kuri cieš no pārmērīgas svīšanas jeb hiperhidrozes, sviedru dziedzeri pastiprināti reaģē uz stimuliem un parasti ir pārāk aktīvi, izdalot vairāk sviedru nekā nepieciešams. Par pārmērīgu sauc svīšanu, kas pārsniedz organismam nepieciešamo fizioloģisko līmeni.

No hiperhidrozes jeb pārāk stipras svīšanas cieš 3% iedzīvotāju. Plaukstu hiperhidroze ir visizplatītākā šīs novirzes forma, kas izraisa pārāk stipru svīšanu plaukstu daļā. Hiperhidrozes ietekmē sviedri var pastiprināti izdalīties arī uz pēdām, padusēs un uz sejas. Bieži vien svīšana ir nekontrolējama, apgrūtinoša un neparedzama. Hiperhidrozei ir postoša emocionāla ietekme uz cilvēka personīgo dzīvi. Cilvēki, kas cieš no šīs problēmas, apzinās savu stāvokli un cenšas mainīt dzīvesveidu, lai tai pielāgotos. Tādējādi var rasties nepārvarami šķēršļi profesionālo, akadēmisko un sociālās dzīves mērķu sasniegšanai.

Kā var novērst hiperhidrozi?

Vissvarīgākā hiperhidrozes novēršanas metode ir ļoti efektīvu pretsviedru līdzekļu (ar alumīnija hlorīdu), piemēram, Absolute Dry, lietošana. Ja ar tiem nepietiek, var lietot alternatīvu metodi – injicēt botulīna toksīnu (botoksu). Šis toksīns ir spēcīgas iedarbības līdzeklis, kura ietekme ilgst 3–12 mēnešus. Ķirurģiska iejaukšanās ir pieļaujama tikai gadījumos, kad citas metodes nav pietiekami efektīvas.

Rādīt vairāk Aizvērt

Vai Absolute Dry drīkst lietot bērniem?

Absolute Dry izmantošanai nav vecuma ierobežojumu, tomēr, ja vēlaties to lietot maziem bērniem, iesakām konsultēties ar ārstu. Parasti varat sākt lietot Absolute Dry no apmēram 13 gadu vecuma.

Since there are sometimes rumors that antiperspirants are hazardous to yor health, it might be beneficial to understand how they work. When antiperspirants are applied to the skin, the aluminum fors a sort of gel plug, called polymers, in the sweat duct, locally preventing the sweating. For a compound to penetrate the skin and enter the blood stream for systemic flow and effect, the molecule can have a weight of no more than 700 Dalton. The polymers formed by antiperspirants in contact with sweat is much bigger and heavier than that.

If the use of aluminum containing antiperspirants is still a concern, you can always choose to use aluminum free deodorants instead. They do not prevent the sweating however, only mask and reduce the smell.

Rādīt vairāk Aizvērt

Absolute Dry

Netseller

Preču elektroniska pasūtīšana reģistrētiem lietotājiem.

Netseller

internetaptieka.lv

InternetAptieka.lv ir vadošā internetaptieka Latvijā ar plašu sortimentu, ātru bezmaksas piegādi visā Latvijā un izdevīgām cenām.

internetaptieka.lv

Kontaktinformācija

AS Oribalt Tallinn

Kõrtsi tee 9, 75306, Rae vald
Harju maakond, Eesti 
Tel.: +372 651 5100
Fax: +372 651 5111
est@oribalt.com
 

SIA Oribalt Rīga

Dzirnieku iela 26,
LV-2167, Mārupe, Latvija
Tel.: +371 6780 2450
Fax: +371 6780 2460
riga@oribalt.com
 

Oribalt Vilnius UAB

Maišinės k. 1C, LT-21401
Trakų r. sav., Lietuva 
Tel.: +370 5268 8401
Fax: +370 5268 8400
vilnius@oribalt.com

 


 

SIA Panpharmacy 

Dzirnieku iela 26,
LV-2167, Mārupe, Latvija
Tel.: +371 6780 2450
Mob: +371 2669 9176
info@internetaptieka.lv
 

Panpharmacy vaistinė UAB

Maišinės k. 1C,
Trakų raj., Lietuva
Tel.: +370 5268 8410
info@ivaist.lt

Sazināties