Reģions:
Valoda:

Loģistikas pakalpojumi

Piedāvājam un nodrošinām profesionālus un uzticamus farmaceitisko izstrādājumu noliktavas un loģistikas pakalpojumus zāļu ražotājiem un izplatītājiem.

Zāles un medicīniskie produkti tiek piegādāti uz Oribalt Rīga noliktavu no dažādiem piegādātājiem, kas atrodas Eiropas Savienībā un ārpus tās robežām. Noliktavā viena ražotāja produktu piegādes no dažādām ražotnēm un valstīm tiek apvienotas un tiek izveidota vienota Baltijas valstu centrālā noliktava, no kuras produkti tiek pārdoti vairumtirgotājiem, kas atrodas Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

Ražotājs var saglabāt īpašuma tiesības uz produktiem un ir atbildīgs par komerclīgumu noslēgšanu ar vairumtirgotājiem, kā arī produktu pārdošanu šiem klientiem, veicot pilnvērtīgu komercdarbību. Savukārt Oribalt Rīga šajā piegādes ķēdē darbojas kā noliktavas un loģistikas pakalpojumu sniedzējs un ir atbildīgs par produktu atbilstošu saņemšanu, pārbaudi, pieņemšanu, glabāšanu, pasūtījumu sagatavošanu un transportēšanu.

Uzglabāšana

Oribalt Rīga nodrošina loģistikas pakalpojumus no vairāk kā 2000 m2 lielās noliktavas, kas atrodas Rīgā. Uzņēmuma noliktava un personāla kvalifikācija atbilst farmaceitiskās nozares specifiskajām prasībām. Noliktavas telpu aprīkojums nodrošina optimālus apstākļus saskaņā ar Labas Uzglabāšanas praksi (LUP). Farmaceitiskie izstrādājumi tiek uzglabāti ražotāja noteiktajām prasībām atbilstošos apstākļos. Gan istabas temperatūras, gan termojutīgu produktu glabāšanas telpās tiek izmantota nepārtraukta elektroniskā temperatūras kontrole. 

Preču krājumu uzskaitei un apritei tiek izmantota elektroniskā preču uzskaites sistēma iScala, kas ir validēta atbilstoši Labas Ražošanas praksei (LRP).

Izplatīšana

Oribalt Group ir pārstāvēts visās Baltijas valstīs, un tam ir daudz priekšrocību. Viena no tām ir Rīgas ģeogrāfiskā atrašanās vieta Baltijas valstu centrā, kur atrodas Oribalt Rīga. Izstrādātais loģistikas tīkls ļauj elastīgi nodrošināt produktu izplatīšanu gan Latvijā, gan Baltijā, atbilstoši mūsu klientu vajadzībām.

Oribalt Rīga uztur ciešu saikni ar farmācijas uzņēmumiem un sadarbojas ar visiem vairumtirdzniecības uzņēmumiem, kas darbojas Baltijas reģionā. Elastīgākas piegādes, to biežums un piegāžu uzticamība vislabāk nodrošina farmaceitisko ražotāju vēlmju apmierināšanu, tādējādi sniedzot ievērojamu labumu mūsu klientiem.

Lai nodrošinātu augstas kvalitātes standartus izplatīšanas pakalpojumu sniegšanā, Oribalt Rīga izmanto elektronisko preču uzskaites sistēmu iScala, kas ir validēta, tādējādi nodrošinot, ka  uzņēmuma  sniegtie pakalpojumi atbilst Labas Izplatīšanas praksei (LIP).

Transports

Transportēšana ir viena no būtiskākajām izplatīšanas procesa sastāvdaļām. Mūsu piedāvātie loģistikas pakalpojumi ietver produktu piegādes dažādiem mūsu klientiem. Pārvadāšanas laikā tiek ievēroti uzglabāšanas apstākļi atbilstošā temperatūrā. Temperatūras jutīgie medikamenti tiek pārvadāti piemērotā temperatūrā.

Oribalt Rīga izmanto validētas aukstumkastes. Transportlīdzekļi ir aprīkoti ar iekārtām, kas nodrošina nepieciešamo temperatūras režīmu un reģistrē to pārvadājuma laikā, iegūstot datus, kurus var izmantot transportēšanas apstākļu izvērtēšanai.

Mūsu uzdevums ir saglabāt nemainīgu produktu kvalitāti transportēšanas laikā.

Aukstumķēde

Daudziem biotehnoloģiskas izcelsmes medikamentiem un farmaceitiskiem produktiem ir nepieciešami īpaši uzglabāšanas apstākļi. Oribalt Rīga nodrošina zāļu, vakcīnu un citu produktu Labas Izplatīšanas praksei (LIP) atbilstošos uzglabāšanas un transportēšanas nosacījumus, izmantojot validētas aukstumkastes un speciāli aprīkotus transportlīdzekļus. Neliela apjoma piegādēm tiek izmantotas validētas aukstumkastes, lai nodrošinātu nepieciešamo temperatūru nemainīgu gan uzglabāšanas, gan transportēšanas laikā.
 

Reinis Kalniņš

Loģistikas struktūrvienības vadītājs

+371 67840816

reinis.kalnins@oribalt.com

Zaiga Musule

Transporta dispečere

+371 67840814

zaiga.musule@oribalt.com

Andris Kuzmins

Tehniskais speciālists

+371 67147066

andris.kuzmins@oribalt.com

Netseller

Preču elektroniska pasūtīšana reģistrētiem lietotājiem.

Netseller

internetaptieka.lv

InternetAptieka.lv ir vadošā internetaptieka Latvijā ar plašu sortimentu, ātru bezmaksas piegādi visā Latvijā un izdevīgām cenām.

internetaptieka.lv

Kontaktinformācija

AS Oribalt Tallinn

Kõrtsi tee 9, 75306, Rae vald
Harju maakond, Eesti 
Tel.: +372 651 5100
Fax: +372 651 5111
est@oribalt.com
 

SIA Oribalt Rīga

Dzirnieku iela 26,
LV-2167, Mārupe, Latvija
Tel.: +371 6780 2450
Fax: +371 6780 2460
riga@oribalt.com
 

Oribalt Vilnius UAB

Maišinės k. 1C, LT-21401
Trakų r. sav., Lietuva 
Tel.: +370 5268 8401
Fax: +370 5268 8400
vilnius@oribalt.com

 


 

SIA Panpharmacy 

Dzirnieku iela 26,
LV-2167, Mārupe, Latvija
Tel.: +371 6780 2450
Mob: +371 2669 9176
info@internetaptieka.lv
 

Panpharmacy vaistinė UAB

Maišinės k. 1C,
Trakų raj., Lietuva
Tel.: +370 5268 8410
info@ivaist.lt

Sazināties