Reģions:
Valoda:

MĒS STRĀDĀJAM JUMS

Oribalt Rīga ir arī plaša spektra loģistikas pakalpojumu sniedzējs farmaceitisko produktu ražotājiem, piedāvājot uzglabāšanas, loģistikas un tiešo piegāžu pakalpojumus. Mūsu pakalpojumi ietver aukstuma ķēdes loģistiku, tiešās piegādes pacientiem, pārpakošanu un citus pakalpojumus, kas tiek piemēroti katra klienta individuālajām vajadzībām.
 

Pakalpojumi

 • Vairumtirdzniecība

  Farmaceitisko izstrādājumu vairumtirdzniecības uzņēmums Oribalt Rīga, kā Oribalt Group daļa, izplata farmācijas un veselības aprūpes produktus aptiekās, veselības aprūpes centros, slimnīcās un zobārstiem Latvijā.

  Oribalt Rīga dibināts 1994. gadā, toreiz Oriola Rīga, un kopš tā laika tas ir stabils un uzticams dalībnieks daudzkanālu farmācijas tirgū un plaši darbojas veselības aprūpes produktu pārdošanā un izplatīšanā. Piedāvājam pakalpojumus mūsu klientiem, pamatojoties uz to vajadzībām un saskaņā ar pieņemtajiem ētikas principiem un starptautiskajiem standartiem.

  Egita Cirīte

  Zāļu nodaļas vadītāja
 • Loģistika

  Piedāvājam un nodrošinām profesionālus un uzticamus farmaceitisko izstrādājumu noliktavas un loģistikas pakalpojumus zāļu ražotājiem un izplatītājiem.

  Zāles un medicīniskie produkti tiek piegādāti uz Oribalt Rīga noliktavu no dažādiem piegādātājiem, kas atrodas Eiropas Savienībā un ārpus tās robežām. Noliktavā viena ražotāja produktu piegādes no dažādām ražotnēm un valstīm tiek apvienotas un tiek izveidota vienota Baltijas valstu centrālā noliktava, no kuras produkti tiek pārdoti vairumtirgotājiem, kas atrodas Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

  Reinis Kalniņš

  Loģistikas struktūrvienības vadītājs
 • Zīmoli

  SIA Oribalt Rīga zīmolu nodaļa virza tirgū un izplata uztura bagātinātājus, pārtikas preces, farmācijas kosmētiku un sievietes veselību veicinošus produktus. Produktu klāsts ir ļoti plašs – tiek pārstāvēti pasaulē zināmi un atpazīstami zīmoli. Mūsu sadarbības partneri, galvenokārt, ir tirdzniecības tīkli, aptieku ķēdes, ārstniecības un aprūpes iestādes. 

  Elizabete Zivtiņa

  Pārdošanas asistente
 • Iepirkumi

  Mēs regulāri saņemam informāciju par izsludinātajiem valsts, pašvaldību un slimnīcu iepirkumu konkursiem, un ciešā sadarbībā ar zāļu un medicīnas preču ražotājiem piedalāmies šajos konkursos. Mums ir pieredze un izpratne par dalību konkursos un noslēgto iepirkumu līgumu izpildi. Veicam piegāžu plānošanu, krājumu un līgumā noteikto piegāžu kontroli un uzraudzību, dokumentu apriti, kā arī sagatavojam atskaites atbildīgajām institūcijām un ražotājiem.

  Mārīte Dūda

  Iepirkumu speciāliste
 • Klīniskie pētījumi

  Mēs rūpējamies par klīniskās izpētes materiālu un zāļu pilnu loģistikas ķēdi, ieskaitot piegādes kontrolētā temperatūras režīmā un aukstumķēdes nodrošināšanu.

  Pēdējā laikā pieaug tendence farmakoloģijas jomā iesaistītajām personām slēgt trīspusējus līgumus, lai iegūtu klīniskajiem pētījumiem nepieciešamos produktus salīdzināšanai. Šajā sakarā mēs varam sniegt savas loģistikas zināšanas un prasmes klīnisko pētījumu paraugu saņemšanas, uzglabāšanas un nosūtīšanas jomā, un tajā pašā laikā mazināt problēmu ar salīdzinošo produktu paralēlo importu.

  Māra Rožuleja

  Pārdošanas speciāliste
 • Pārpakošana

  Mēs sniedzam zāļu pārpakošanas pakalpojumu saskaņā ar Labas Ražošanas praksi (LRP) un Latvijas tiesību aktu prasībām. Tas ietver ražotāja apstiprinātas etiķetes līmēšanu uz produktu iepakojumiem, kā arī pacientu lietošanas pamācību pievienošanu, ievietošanu vai nomaiņu sekundārajā iepakojumā.

  Sigita Upeniece

  Atbildīgās amatpersonas vietniece
 • Mazumtirdzniecība

  Viens no SIA Oribalt Group uzņēmumiem SIA Panpharmacy veiksmīgi darbojas mazumtirdzniecībā kopš 1997.gada.

  2013.gada novembrī tika atvērta InternetAptieka.lv.

  Pašreiz InternetAptieka.lv ir vadošā internet aptieka Latvijā. Mums ir viena aptieka Dzirnieku ielā 26, Mārupē un tiešsaites aptieka InternetAptieka.lv ar plašo sortimentu, ātru bezmaksas piegādi visā Latvijā un izdevīgām cenām.

  Aļona Zotova

  Mazumtirdzniecības vadītāja Baltijā

Netseller

Preču elektroniska pasūtīšana reģistrētiem lietotājiem.

Netseller

internetaptieka.lv

InternetAptieka.lv ir vadošā internetaptieka Latvijā ar plašu sortimentu, ātru bezmaksas piegādi visā Latvijā un izdevīgām cenām.

internetaptieka.lv

Kontaktinformācija

AS Oribalt Tallinn

Kõrtsi tee 9, 75306, Rae vald
Harju maakond, Eesti 
Tel.: +372 651 5100
Fax: +372 651 5111
est@oribalt.com
 

SIA Oribalt Rīga

Dzirnieku iela 26,
LV-2167, Mārupe, Latvija
Tel.: +371 6780 2450
Fax: +371 6780 2460
riga@oribalt.com
 

Oribalt Vilnius UAB

Maišinės k. 1C, LT-21401
Trakų r. sav., Lietuva 
Tel.: +370 5268 8401
Fax: +370 5268 8400
vilnius@oribalt.com

 


 

SIA Panpharmacy 

Dzirnieku iela 26,
LV-2167, Mārupe, Latvija
Tel.: +371 6780 2450
Mob: +371 2669 9176
info@internetaptieka.lv
 

Panpharmacy vaistinė UAB

Maišinės k. 1C,
Trakų raj., Lietuva
Tel.: +370 5268 8410
info@ivaist.lt

Sazināties