Reģions:
Valoda:

Inovatīvu ausu un dzirdes aizsardzības līdzekļu izstrāde, ražošana un pārdošana ir 2008. gadā dibinātā uzņēmuma Innosan GmbH pamatdarbība.

Uzņēmuma galvenā mītne atrodas Švetcingenā, kas ir slavena ar saviem sparģeļiem un atrodas starp Heidelbergu un Manheimu. Uzņēmums nopietni domā par kvalitāti, un, protams, ir svarīgi, ka tikai sertificēti, Vācijā ražoti materiāli tiek izmantoti ražojot produktus.

SANOHRA Fly adult un SANOHRA Fly children , Vācija

Nepatīkamas sāpes ausīs spiediena izmaiņu dēļ ir pagātne, pateicoties SANOHRA fly ausu aizbāžņiem.

SANOHRA Fly tika izstrādāts ar mērķi aizsargāt ausis no straujām un lielām gaisa spiediena izmaiņām, kas var rasties lidmašīnās vai trošu vagonos. Ievietots pirms lidmašīnas nolaišanās vai pirms trošu vagona brauciena, ausu aizsardzībai veido nelielu kambari dzirdes kanālā, auss bungplēvītes priekšā. Īpašs, augstas precizitātes filtrs aizkavē gaisa spiediena palielināšanos šajā nelielajā kambarī.

Iegādāties

Pat ja Eistāhijas kanāli spiediena līdzsvaram var veikt aktīvu vidusauss atvēršanu tikai ar kavēšanos vai ar ierobežojumiem, bufera efekts kambarī novērš auss bungplevītes sāpīgu izliekšanos.

Šim samērā vienkāršajam principam ir nepieciešams augstas precizitātes filtrs, kas gaisa plūsmu kambarī ierobežo tik daudz, lai vēlamais bufera efekts faktiski varētu notikt.

Medicīnas tehnologi no Švetcingenas pilsētas ir izstrādājuši ausu aizsardzības līdzekli, kas ir paredzēts novērst vai vismaz mazināt ausu sāpes lidmašīnas nolaišanās laikā. Ausu aizbāžņos ir zelta krāsas metāla elements, kuram ir smalka, tikko redzama 0,5 mikrometru caurule. Kad spiediens salonā palielinās, smalkā caurule ļauj šim paaugstinātajam spiedienam būt ar novājinātu ietekmi uz auss bungplēvīti. Tas dod Eistāhijas kanāliem vairāk laika izlīdzināt spiedienu, pirms bungplēvīte sāpīgi izstiepjas. Pēc lidmašīnas nolaišanās ausu aizbāžņiem kādu laiku jāpaliek ausīs, jo pilnīgs spiediena līdzsvars ausīs tiek panākts pakāpeniski tikai pēc kāda laika.

Šo izgudrojumu pārbaudīja “Einfach Genial" Berliner Vivantes-Clinic spiediena kamerā Berlīnē. Tajā tika modelēts spiediena pieaugums lidmašīnas nosēšanās fāzē. Šī simulācija mūsu testētājiem norisinājās bez sāpēm. Šo rezultātu apstiprina arī Šaritē zinātniskie pētījumi Berlīnē:

“Pētījuma laikā spiediena kamerā mēs noskaidrojām, ka ausu aizbāžņu lietošana neietekmē Eistāhijas kanālus un ka, izmantojot ausu aizbāžņus, tiek samazinātas problēmas ar spiediena izlīdzināšanu pacientiem. "  

Dr. Dirks Jumahs, ŠaritēBerlīne

Tas atšķir SANOHRA Fly no vienkāršiem trokšņu aizsardzības ausu aizbāžņiem, kurus diemžēl daži ražotāji piedāvā ar lietošanas instrukcijām arī lidojumu laikā. Šīs vienkāršās ierīces ir ļoti neefektīvas pret gaisa spiediena izmaiņām.

SANOHRA Fly ir pieejams divos standarta izmēros:  

  • pieaugušajiem
  • bērniem līdz 12 gadu vecumam

Pieaugušajiem ar šauriem auss kanāliem jāizmanto bērniem paredzētais izmērs. Tam vajadzētu novērst jebkādu diskomfortu vai sāpes, kas saistītas ar lielāka izmēra ierīces lietošanu.

Lietošana

Paceliet vienu roku virs galvas un mazliet paceliet ārējās auss augšējo daļu otrā galvas pusē. Tādējādi paplašināsies auss ārējā eja.

Ar otras rokas īkšķi un rādītājpirkstu satveriet SANOHRA Fly stobriņu un lēni grozot ievietojiet to auss ejā ar lamelēm pa priekšu.

SANOHRA Fly nevajadzētu mazgāt ar ūdeni vai tīrīšanas līdzekļiem. Pat minerāli ūdenī var aizsprostot APC (gaisa spiediena mazinātāju). Arī gaisa piesārņojums un ausu sērs var izraisīt aizsprostošanos. Lai nodrošinātu vislabāko rezultātu, lietojiet SANOHRA Fly, maksimums 6 lidojumu reizēm.

SANOHRA Fly pēc lietošanas glabāt komplektam pievienotajā mazajā kārbiņā. To vajadzētu glabāt vēsā, sausā vietā. Visas auss aizbāžņa daļas izstrādātas un ražotas tā, lai tās neradītu savainojumus, nēsājot atbilstoši lietošanas instrukcijai.

Rādīt vairāk Aizvērt

SANOHRA Swim adult un SANOHRA Swim children, Vācija

Peldēšanās vai pat šļakstīšanās ar ūdeni vajadzētu būt bezrūpīgam laika pavadīšanas veidam vai brīvdienu priekam!

Ja ir bojāta auss bungplēvīte vai ir ievietota auss ventilācijas caurule, peldoties vai atrodoties dušā, ir jānovērš ūdens nokļūšana auss bungplēvītē caur ārējo dzirdes kanālu, jo tas var izraisīt vidusauss iekaisumu.

Iegādāties

Ar SANOHRA swim ausu aizbāžņiem ūdens nenonāk dzirdes kanālā. SANOHRA swim aizsargā ausis arī dušas laikā, auss iekaisuma gadījumā.

Ūdensnecaurlaidīga ausu aizsardzība SANOHRA swim ir arī ideāls līdzeklis sērfojot, snorkelējot, veikbordojot, slēpojot ar ūdens slēpēm vai jebkurā citā sporta aktivitātē uz ūdens un ūdenī.  

Sports un izklaide jūrā, ezerā vai peldbaseinā joprojām sagādā prieku pat pēc laika pavadīšanas uzmundrinošajā ūdenī.

Ievietojiet SANOHRA swim ausu aizbāžņus pirms peldēšanās, vannošanās vai dušas. Bērniem ausu aizsardzības līdzekļi jālieto tikai saskaņā ar instrukcijām un ausīs jāievieto tikai pieaugušo uzraudzībā.

SANOHRA swim ausu aizbāžņus var izmantot atkārtoti!  

Ausu aizbāžņi parasti nav piemēroti niršanai. Nepārtraukti palielinoties ūdens spiedienam, sākot no dziļuma, kas pārsniedz vienu metru, ausu aizsardzības līdzekļi tiks iespiesti dziļāk dzirdes kanālā.

 

Lietošana

Paceliet vienu roku virs galvas un mazliet paceliet auss gliemežnīcas augšējo daļu otrā galvas pusē. Auss eja paplašinās. Satveriet SANOHRA swim ar otras rokas īkšķi un rādītājpirkstu, un viegli grozot ievietojiet SANOHRA swim auss ejā ar lamelēm pa priekšu. Tāpat rīkojieties ar otru ausi.

Rādīt vairāk Aizvērt

SANOHRA Max adult un SANOHRA Max children, Vācija

Troksnis un skaļa mūzika rada lielu spriedzi ausīs. Kaitīgā ietekme bieži tiek nepamanīta tajā konkrētajā laikā, bet šī ietekme ir neatgriezeniska un noved pie priekšlaicīgas dzirdes zuduma.

SANOHRA max vidējā un mazā izmēra ausu aizbāžņi, kas izgatavoti no putu materiāla un ir ļoti ērti lietojami aizsardzībai no trokšņiem.

Iegādāties

Materiāls, no kura tiek izgatavoti SANOHRA max ausu aizbāžņi, ir īpaši draudzīgs ādai un viegli panesams, acīm redzot tādēļ līdz šim nav ziņots par alerģiskām reakcijām.

Trokšņu izolācija sasniedz augsto 37 dB vērtību, vienlaikus precīzi ievērojot frekvenci, kas nemaina dzirdamo skaņu tembru. Augstās skaņas tiek slāpētas ar 37 dB, zemo skaņu slāpēšana notiek 34 dB, kas garantē ļoti labu skaņas kvalitāti.

Ir pieejami divu standarta izmēru SANOHRA Max ausu aizbāžņi:

·         pieaugušiem

·         bērniem no viena gada vecuma.

Pieaugušiem ar šaurām ausu ejām ieteicams izmantot bērnu izmēra ausu aizbāžņus, lai tie valkāšanas laikā nespiestu ausu ejas.

Svarīga SANOHRA Max ausu aizbāžņu īpašība ir tā, ka tos vienmēr var ņemt līdzi mazā kastītē, kas vienmēr būs pa rokai nepieciešamības gadījumā. Vēl viena svarīga īpašība ir iespēja dzirdes aizsarglīdzekļus valkāt neuzkrītoši. Ādai draudzīgais putu materiāls pielāgojas katra lietotāja ārējās auss ejas anatomijai, neradot spiediena sajūtu.

Lietošana

Savirpiniet un saspiediet ausu aizbāzni starp pirkstiem, veidojot gludu cilindru bez spraugām.

Lai aizbāzni pareizi ievietotu, sniedzieties ar roku pāri galvai un viegli pavelciet ausi uz augšu un āru. Ievietojiet saspiesto, noapaļoto smailo galu pa priekšu auss ejā tik dziļi, līdz jums ir sajūta, ka tas labi turas savā vietā. Tas, cik dziļi auss ejā konuss ir jāievieto, ir atkarīgs no jūsu ārējās auss ejas anatomijas.

Pagaidiet, līdz aizbāznis ausī no jauna izplešas, pirms ieejat trokšņa zonā. Vai lietojot dzirdes aizsargus, dzirdat apkārtējo troksni? Tad varat ieiet trokšņa zonā. Ja tā nav, atkārtojiet 1.–3. darbību. Ja skaņas izolācija nav pietiekama, mainiet dzirdes aizsardzības līdzekļa veidu.

Trokšņainā vidē ausu aizbāžņi jānēsā visu laiku, tie jāievieto pirms ieiešanas trokšņa zonā.

Izņemot auss aizbāzni, maigi virpiniet un lēni izvelciet aizbāzni no auss ejas, lai nesavainotu bungplēvīti. Nekādā gadījumā nemēģiniet ausu aizbāžņus strauji izraut no auss!

Rādīt vairāk Aizvērt

Sanohra

Netseller

Preču elektroniska pasūtīšana reģistrētiem lietotājiem.

Netseller

internetaptieka.lv

InternetAptieka.lv ir vadošā internetaptieka Latvijā ar plašu sortimentu, ātru bezmaksas piegādi visā Latvijā un izdevīgām cenām.

internetaptieka.lv

Kontaktinformācija

AS Oribalt Tallinn

Kõrtsi tee 9, 75306, Rae vald
Harju maakond, Eesti 
Tel.: +372 651 5100
Fax: +372 651 5111
est@oribalt.com
 

SIA Oribalt Rīga

Dzirnieku iela 26,
LV-2167, Mārupe, Latvija
Tel.: +371 6780 2450
Fax: +371 6780 2460
riga@oribalt.com
 

Oribalt Vilnius UAB

Maišinės k. 1C, LT-21401
Trakų r. sav., Lietuva 
Tel.: +370 5268 8401
Fax: +370 5268 8400
vilnius@oribalt.com

 


 

SIA Panpharmacy 

Dzirnieku iela 26,
LV-2167, Mārupe, Latvija
Tel.: +371 6780 2450
Mob: +371 2669 9176
info@internetaptieka.lv
 

Panpharmacy vaistinė UAB

Maišinės k. 1C,
Trakų raj., Lietuva
Tel.: +370 5268 8410
info@ivaist.lt

Sazināties