Reģions:
Valoda:

Oribalt Rīga – viens no vadošajiem zāļu vairumtirdzniecības un loģistikas pakalpojumu sniedzējiem Latvijā

Oribalt Group ir uzņēmums, kas nodrošina zāļu, medicīnas preču, uztura bagātinātāju, kosmētikas un citu preču vairumtirdzniecības, mazumtirdzniecības un loģistikas pakalpojumus. Mēs darbojamies Igaunijā, Latvijā un Lietuvā, piedāvājot šo preču ražotājiem plašu pakalpojumu risinājumu klāstu.

Oribalt Group ir dibināta 2017. gada oktobrī pēc Oriola Oy meitasfirmu iegādes Baltijas valstīs. Līdz šim mēs esam ilgi un veiksmīgi darbojušies ar nosaukumu Oriola, tagad mēs turpinām attīstību, izmantojot jaunu zīmolu–Oribalt.  

Latvijā Oribalt Rīga darbība ir vērsta uz farmaceitisko produktu vairumtirdzniecību, noliktavas un loģistikas pakalpojumu sniegšanu, veselīgas pārtikas un medicīnas preču virzīšanu tirgū, kā arī reklāmas un mārketinga pakalpojumu sniegšanu farmaceitisko produktu ražotājiem saskaņā ar uzņēmuma stratēģiju.

Oribalt Rīga strādā augsti kvalificēti speciālisti – motivēti un izglītoti cilvēki. Tieša un cieša sadarbība ar klientiem ļauj uzņēmumam ne tikai izprast to vajadzības un prasības, bet arī izpildīt tās pēc iespējas ātrāk un precīzāk.

Vēsture

SIA Oribalt Rīga savu darbību sāka 1995.gadā kā viens no Oriola Oy (Somija) meitas uzņēmumiem (toreiz ar nosaukumu Oriola Rīga). Oriola Oy ir vairāk kā 70 gadu pieredze farmaceitisko preču vairumtirdzniecībā Somijā, Zviedrijā, un Baltijas valstīs. SIA Oriola Rīga tika dibināts 1995. gada oktobrī un 23 gadu laikā tika izveidots par nozīmīgu tirgus spēlētāju farmācijas vairumtirdzniecības jomā.
                     
2017. gada oktobrī SIA Oribalt Group iegādājās Oriola Oy meitasuzņēmumus Baltijā. SIA Oriola Rīga ir ieguvis jaunu nosaukumu – SIA Oribalt Rīga un veiksmīgi turpina savu izaugsmi un attīstību.

SIA Oribalt Rīga stūrakmeņi

1995
Saņemta licence zāļu vairumtirdzniecības uzsākšanai, tika atvērta noliktava  un SIA Oribalt Rīga (toreiz SIA Oriola Rīga) kā vairumtirdzniecības uzņēmums uzsāka savu pārdošanas, izplatīšanas un loģistikas darbu.

2000
Gadu gaitā uzņēmums strauji auga. Turpmākajai  attīstībai bija nepieciešamas plašākas telpas un mūsdienīgāks aprīkojums. Tika uzcelta jauna un moderna noliktava ar biroju Dzelzavas ielā 120m, Rīgā, atbilstoša labas izplatīšanas prakses (GDP) prasībām.

2007
Tika izveidota zīmolu vadības nodaļa, lai koncentrētu enerģiju un resursus uz noteiktu bezrecepšu produktu pārdošanu un mārketingu. Produktu kategorijās ietilpst uztura bagātinātāji, bezglutēna pārtika, kosmētika un citi.

2010
Medicīnas un laboratorijas preču bizness tika pārdots Mediq NV. SIA Oribalt Rīga turpina attīstīt zāļu izplatīšanas un loģistikas pakalpojumus, kā arī zīmolu nodaļas produktu virzīšanu tirgū.

2013
Oribalt un Merck Sharp & Dohme (MSD) paraksta vienošanos par stratēģisko partnerību Baltijā. Saskaņā ar šo vienošanos Oribalt izplata un pārdod MSD ražotās recepšu zāles Igaunijā, Lietuvā un Latvijā.  MSD pārdošanas un mārketinga personāls, kļūstot par Oribalt darbiniekiem un iekļaujoties atsevišķā struktūrvienībā, nodarbojas ar MSD produktu reklamēšanu un pārdošanu.

2013
2013.gada novembrī tika atvērta InternetAptieka.lv - tiešsaites aptieka ar plašu sortimentu, ātru bezmaksas piegādi visā Latvijā un izdevīgām cenām.

2014
2014.gada septembrī SIA Oribalt Rīga (toreiz SIA Oriola Rīga) izveidoja neatkarīgo aptieku apvienību SirdsAptieka, ar mērķi apvienot zem vienota nosaukuma neatkarīgas Latvijas aptiekas.

2017
2017. gada oktobrī Oribalt Rīga kļuva par daļu no SIA Oribalt Group uzņēmuma pēc Oriola Oy meitasuzņēmumu iegādes Baltijas valstīs .

Šodien uzņēmuma darbība ir vērsta uz zāļu vairumtirdzniecību, noliktavas un loģistikas pakalpojumu sniegšanu un zīmolu nodaļas produktu tirdzniecību saskaņā ar uzņēmuma stratēģiju.

Mūsu partneri

Zāļu nodaļas preču klāstā ir vairāk kā 8000 dažādas preces: medikamenti, vakcīnas, medicīnas un higiēnas preces, uztura bagātinātāji, medicīnas ierīces un kosmētika. 

Lepojamies ar saviem sadarbības partneriem, kas ir pasaulē labi pazīstami ražotāji - Baxter, Novartis, GlaxoSmithKline, Pasteur Merieux, Roche, Servier, Berlin Chemie, Beaufor Ipsen, LEK, Losbalt, Pfizer, KRKA, Sanofi Aventis,  Astra Zeneca, Nycomed, Olainfarm, Grindeks, Merck Serono, Gedeon Richter, Zentiva, SHS, Merck Sharp & Dohme, Nutricia, Meda Pharma, Remedica, Sirowa, , Lanacher un daudziem citiem.

Sniedzam noliktavas un loģistikas pakalpojumus tādiem uzņēmumiem kā, Merck Serono, Novartis un citiem.

Oribal Rīga zīmolu vadības nodaļa ir ekskluzīvi pārstāvji tādiem zīmoliem kā: Lysi (vadošais zivju eļļas produktu ražotājs pasaulē), Schar (Eiropas vadošais bezglutēna pārtikas ražotājs), Canderel (cukura aizvietoji no ASV), Blistex (lūpu balzāmi no ASV), Floradix (augstākās kvalitātes uztura bagātinātāji no Vācijas).

Rādīt vairāk Aizvērt

Netseller

Preču elektroniska pasūtīšana reģistrētiem lietotājiem.

Netseller

internetaptieka.lv

InternetAptieka.lv ir vadošā internetaptieka Latvijā ar plašu sortimentu, ātru bezmaksas piegādi visā Latvijā un izdevīgām cenām.

internetaptieka.lv

Kontaktinformācija

AS Oribalt Tallinn

Kõrtsi tee 9, 75306, Rae vald
Harju maakond, Eesti 
Tel.: +372 651 5100
Fax: +372 651 5111
est@oribalt.com
 

SIA Oribalt Rīga

Dzirnieku iela 26,
LV-2167, Mārupe, Latvija
Tel.: +371 6780 2450
Fax: +371 6780 2460
riga@oribalt.com
 

Oribalt Vilnius UAB

Maišinės k. 1C, LT-21401
Trakų r. sav., Lietuva 
Tel.: +370 5268 8401
Fax: +370 5268 8400
vilnius@oribalt.com

 


 

SIA Panpharmacy 

Dzirnieku iela 26,
LV-2167, Mārupe, Latvija
Tel.: +371 6780 2450
Mob: +371 2669 9176
info@internetaptieka.lv
 

Panpharmacy vaistinė UAB

Maišinės k. 1C,
Trakų raj., Lietuva
Tel.: +370 5268 8410
info@ivaist.lt

Sazināties