Reģions:
Valoda:

Schär eksperts un neapstrīdams Eiropas tirgus līderis bezglutēna pārtikas izstrādē un ražošanā! 

Schär sortimentā ir vairāk kā 130 dažādi produkti, tostarp milti, maize, makaroni, sāļās un saldās uzkodas un graudaugu pārslas.

Uzņēmums lielu uzmanību pievērš ne tikai jaunu produktu izstrādei, bet arī esošo produktu garšas uzlabošanai, saglabājot kvalitāti un ievērojot pārtikas drošības standartus un augstās prasības.

bezglutena.schaer.com

Kas ir celiakija?

Celiakija ir slimība, ko izraisa paaugstināta jūtība pret vairāku graudaugu sastāvā esošo glutēnu.

Celiakijas pazīmes:
Tiklīdz tiek apēsts kaut kas ar glutēnu, vēderā sāk burkšķēt un sāpēt. Vēders var uzpūsties. Rodas nogurums un vājums. Tipiskākie simptomi ir caureja, nespēks, svara zudums, uzpūsts vēders, sāpes vēderā, vemšana un mazs augums, galvenokārt bērniem. Jāteic, ka ar šo slimību sirgst ne tikai bērni, bet arī pieaugušie. Katram cilvēkam celiakija izpaužas citādi.

Kas ir glutēns?

Glutēns ir olbaltumviela, kas ir dažās graudaugu šķirnēs. Glutēnu mēdz dēvēt arī par lipekli, jo tas tāpat kā līme savieno miltos samaltos graudus. Glutēnam piemīt vēl kāda būtiska īpašība: tas padara elastīgu un biezu maizes un picas mīklu. Tādēļ glutēns ir daudzos pārtikas produktos.

Ko iesākt, ja ir celiakija?

Ja uzstādīta diagnoze celiakija, atliek tikai viens: neēst glutēnu saturošus produktus.

Drīkst ēst tikai tos produktus, kuros nav glutēna. Diemžēl pret celiakiju nav nekādu zāļu. Taču ēdiens mēdz būt patiesi gards arī bez glutēna. Šādus  bezglutēna produktus piedāvā ražotājs Schär, kura pārtikas produktu sortiments ir kvalitatīvs un ļoti plašs.

Ko nedrīkst ēst?

Noteikti nedrīkst ēst kviešus, auzas, miežus, rudzus, plēkšņu kviešus, picu, nūdeles, maizi, pārslas, musli, pīrāgus un cepumus, šokolādi ar graudaugiem. Jāuzmanās, ēdot desu, saldējumu un žāvētus augļus. Vienmēr ir nepieciešams pievērst uzmanību produkta sastāvam, jo daudzi pārtikas produkti satur glutēnu.

Ko drīkst ēst?

Drīkst ēst gaļu, zivis, olas, kartupeļus, rīsus, kukurūzu, prosu, riekstus, augļus un dārzeņus, pienu, jogurtu, sieru, sviestu, medu un marmelādi, augļu sulu, limonādi, tēju un speciālos bezglutēna produktus.

Droši ir tie produkti, kuriem ir emblēma ar norādi: garantēts bez glutēna, kā piemēram Schär bezglutēna produktiem. Šiem produktiem ir īpašs marķējums – pārsvītrota vārpiņa.

Iegādāties

Schär

Netseller

Preču elektroniska pasūtīšana reģistrētiem lietotājiem.

Netseller

internetaptieka.lv

InternetAptieka.lv ir vadošā internetaptieka Latvijā ar plašu sortimentu, ātru bezmaksas piegādi visā Latvijā un izdevīgām cenām.

internetaptieka.lv

Kontaktinformācija

AS Oribalt Tallinn

Kõrtsi tee 9, 75306, Rae vald
Harju maakond, Eesti 
Tel.: +372 651 5100
Fax: +372 651 5111
est@oribalt.com
 

SIA Oribalt Rīga

Dzirnieku iela 26,
LV-2167, Mārupe, Latvija
Tel.: +371 6780 2450
Fax: +371 6780 2460
riga@oribalt.com
 

Oribalt Vilnius UAB

Maišinės k. 1C, LT-21401
Trakų r. sav., Lietuva 
Tel.: +370 5268 8401
Fax: +370 5268 8400
vilnius@oribalt.com

 


 

SIA Panpharmacy 

Dzirnieku iela 26,
LV-2167, Mārupe, Latvija
Tel.: +371 6780 2450
Mob: +371 2669 9176
info@internetaptieka.lv
 

Panpharmacy vaistinė UAB

Maišinės k. 1C,
Trakų raj., Lietuva
Tel.: +370 5268 8410
info@ivaist.lt

Sazināties